Header Ads

אז מה באמת קורה בין אייל גולן לרוסלנה רודינה?

אז מה באמת קורה בין אייל גולן לרוסלנה רודינה?

אף אחד לא ממש ראה את זה מגיע, בעיקר אחרי שרוסלנה דיברה לא מעט בתקופה האחרונה שהיא רוצה להבין לעולם אח קטן ליאן גולן - אך אייל גולן ורוסלנה רודינה בחרו לפרק את מערכת היחסים. בצד שלו טוענים שההחלטה הגיעה ממנו, ואילו בצד שלה טוענים אחרת. אז מה באמת קורה שם?

גילי כהן | אנשי הטלוויזיה-הרשמי פורסם 18:52 22/04/2017

רק אתמול כולנו התבשרנו בידיעה שהפתיעה מדינה שלמה והצליחה לזעזע לא מעט אנשים, כי בכל זאת, מדובר בפרידה של אייל גולן ורוסלנה רודינה - אחד  הזוגות הכי לוהטים בביצה המקומית.

השניים, שמכירים כבר יותר מחמש שנים ואף הביאו לעולם בן משותף, החליטו להפריד כוחות בשלב זה ולהמשיך הלאה בחייהם והלכו איש איש לדרכו. אז נכון, הם כבר עברו פרידה אחת בעבר, אך זה קרה בתחילת הקשר והרבה לפני שגידלו יחד את יאן.
כמו כל פרידה של זוג מפורסם, גם הפעם החלה סערה גדולה סביב הנושא ולא מעט שמועות צצו בנוגע לסיבות שהובילו למשבר. נכון לעכשיו, גם אייל וגם רוסלנה מעדיפים לשמור את הקלפים קרוב לעצמם, כשבסביבתה של רוסלנה מספרים שמרגע פרסום הידיעה הטלפון שלה קרס והיא בחרה לנתק אותו.
סובביה של רוסלנה, איך לא, כבר קיבלו לא מעט הצעות מכלי התקשורת השונים להתראיין ולדבר על הפרידה, אך רוסלנה לא מעוניינת ליצור קשר ולפרסם פרטים נוספים בנושא.
ומה עם אייל? לאייל כבר יש ניסיון בפרידות מתוקשרות והוא כבר חווה את הגירושים מאלינית לוי כשמדינה שלמה יודעת מה קורה שם, אך גם הפעם הוא משתדל לשמור על פרופיל נמוך - למרות שבמקרה שלו זה קצת יותר קשה, בעיקר כי הוא מופיע לא מעט ופוגש את קהל המעריצים שלו באופן רציף.
אמש עלה הזמר להופעה בהיכל התרבות ונתקל בלא מעט צעקות והערות מהמעריצים בקהל שהגיעו מסוקרנים מהרגיל. אייל, כמו אייל, התייחס להכל בציניות ובהומור, דיבר ברמזים ולא הגיב באופן ספציפי על הפרידה מרוסלנה.
אז מה באמת קורה שם? עדיין קשה לדעת בוודאות, בעיקר בשל העובדה שאם תשאלו מקורבים לרוסלנה - הם יספרו לכם שהיא זו שחשבה במשך חודשים על הפרידה הזו אחרי שחוותה לא מעט משברים שסובבים סביב אורח החיים של אייל. בנוסף לכל זה, הם טוענים גם שאחת הסיבות שהיא לא הביאה לעולם אח קטן ליאן כי היא לא הייתה בטוחה בקשר שלה עם הזמר המפורסם.
ומה אם תשאלו את מקורביו של אייל? ובכן, שם הגרסה שונה לחלוטין, כי בסביבתו מספרים שהוא זה שחשב כבר תקופה ארוכה על הפרידה והחליט לעשות זאת סופית כשחזר מהחופשה האחרונה שלו בחו"ל. הם מספרים שהוא בישר על כך לרוסלנה בשיחה רצינית ורגועה ושהכל התנהל ברוח טובה יחסית.
רודינה, ע"פ מקורבים, תחזור כרגע לדירה שלה ברמת יחד עם יאן הקטן, אך ככל הנראה מדובר בצעד זמני. סובביהם של השניים טוענים שגולן ביקש ממנה שיסיימו את הקשר באווירה טובה ואף הציע לה שישכור עבורה דירה ברחובות על מנת שתוכל להמשיך ולחיות ברמת החיים אליה התרגלה ובקרבת מקום לבני המשפחה של יאן.
מקורביו של גולן טוענים בנוסף כי הוא ממשיך לעבוד ולשדר עסקים כרגיל, וכך גם טוענים בסביבתה של רודינה. לפי מקורבים, רודינה ממש לא בהיסטריה סביב הפרידה והיא מגיבה באדישות לכל מי שמצליח להגיע אליה ולשאול אותה שאלות בנושא.
המפגש הראשון של רודינה וגולן מאז הפרידה, כך מסתבר, היה בערב המימונה של חיים רביבו, לשם הגיעו השניים בנפרד, שמרו על מרחק ביניהם וכדי למנוע מבוכה או תקריות לא נעימות - גולן עזב את המימונה זמן קצר אחרי שרודינה הגיע למקום.
אז לא, עדיין לא ברור האם מדובר בפרידה סופית או בנתק זמני ועדיין לא ידוע מה מכל העובדות שבשטח היא הנכונה. לא ראינו משבר כל כך גדול ביחסים בין רוסלנה לאייל מזה שנים, אבל מה שבטוח זה שיצא מזה ממש בקרוב להיט גדול.


מופעל על ידי Blogger.